Standard.al

VIDEO/ U kapen duke thithur tullumbace me helium, klubi anglez nis hetimet për futbollistët

0

4 futbollistë të skuadrës së Brighton në Angli vendosën që të udhëtojnë drejt Spanjës për kaluar disa ditë pushimesh.

Mirëpo ky udhëtim nuk i ka shkuar siç duhet pasi ata janë filmuar duke thithur tullumbace me helium, në një lokal nate.

Shane Duffy, Pascal Gross, Leandro Trossard dhe Alireza Jahanbakhsh tashmë ndodhen në telashe pasi klubi i tyre ka hapur hetimet.

Në Britaninë e Madhe ky lloj gazi është i ndaluar pasi mbidoza e saj shkakton probleme me koordinimin, sulm në zemër apo edhe një vdekje të papritur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.