Standard.al

Shpërthimi i makinës afër Kryeministrisë, policia jep detajet…

0

Policia informon se një makinë ka marrë flakë sot shumë pranë Kryeministrisë, përballë vendit të njohur si Piramida.

Sipas policisë, si pasojë e zjarrit në makinë nuk ka persona të dëmtuar, por vetëm dëme materiale. Mësohet se automjeti ka pësuar defekt teknik.

Njoftimi i policisë:

Tiranë / Informacion paraprak

Sot, me datë 14.02.2020, rreth orës 13:35, në bulevardin kryesor, përballë Piramidës, mjeti me drejtuese shtetasen L.H., ka marrë flakë në lëvizje. Në vendngjarje ka shkuar menjeherë sherbimi zjarrfikës , ku ka bërë të mundur fikjen e zjarrit.

Nga verifikimet e policisë nuk ka pasoja në njerëz , vetëm deme materiale, ku dyshohet së zjarri ka ardhur si pasojë e një difekti teknik te automjetit.

Sherbimet e policisë dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.