Standard.al

“Messi është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave”, Rakitiç: Pjaniç është i nënvlerësuar…

0

Mesfushori i Barcelonës Ivan Rakitiç, deklaron se Miralem Pjaniç është një nga futbollistët më të nënvlerësuar në botën e futbollit.

“Për mua një nga futbollistët më të nënvlerësuar në botën e futbollit është MIralem Pjaniç. Jose Mourinho ka thënë që unë jam më i nënvlerësuar por për mua është Pjaniç”.

Messi? “Ai është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave dhe është fantastike të luash përkrah tij”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.