Standard.al

Komplet e zhveshur, juristja e njohur ‘djeg rrjetin’ me këtë foto për Shën Valentinin

0

Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online.

Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme për Shën Valentin.

Koçi shfaqet e gjitha e zhveshur dhe ka mbuluar pjesët intime me një copë të kuqe.

Madje edhe sfondin ajo e ka zgjedhur të kuqe, si ngjyra e dashurisë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.