Standard.al

FOTO/ Dua Lipa ja si e uron Shën Valentinin

0

Dashurinë ndaj tij e shpreh mjaft shpesh në rrjetet sociale.

Dhe natyrisht që nuk do të mungojë as sot, në ditën e të dashuruarve, shkruan Syri.net Kosova.

Dua Lipa ka kohë që është në lidhje me Anwar Hadid, vëllain e dy modeleve të famshme Gigi dhe Bellla Hadid.

Në një postim të fundit në ‘Instagram’ Dua ka publikuar disa imazhe me të dashurin, ku në njërin prej tyre shfaqet duke u puthur me të.

Me këtë rast ajo edhe ka uruar Shën Valentinin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.