Standard.al

Festa e Shën Valentinit për pak sa nuk kthehet në tragjedi, ja se çfarë i ndodh çiftit…

0

Një aksident ka ndodhur një aksin Peqin-Rrogozhinë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, me iniciale E.B  dhe F . Gj, të cilët raportohet se ishin çift.

Çifti sapo fejuar kishin dalë për të festuar ditën e të dashuruarëve, por shpejtësia e lartë dhe lagështira bëri që festa e tyre të përfundoj këtu.

Aktualisht janë jashtë rrezikut për jetën, por ndodhen në spital. Në makinë bëhet me dije se kishte edhe dhurata.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.