Standard.al

E rëndë/ Digjet një makinë te kryeministria…

0

Një makinë ka marrë flakë mesditën e sotme tek Kryeministria.

Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje për të hetuar ngjarjen dhe për të zbuluar shkaqet e zjarrit.

Nga ngjarja nuk ka persona të dëmtuar.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.