Standard.al

Del foto/ Ja si e feston Shën Valentinin ministri Cakaj

0

Sot festa e Shën Valentinit festohet kudo si Dita e Shenjtë e Dashurisë.

Nuk kanë munguar dedikimet e shumta të cifteve të dashuruar në rrjet sociale, dhe nuk ka munguar as thumbimi i avokatit Altin Goxhaj për këtë festë.

Në foton e publikuar nga vetë ai shihet Ministri Gent Cakaj me djalin e George Soros, duke ‘festuar’ shën valentinin, sipas Goxhaj.

Postimi i plotë:

Ja dhe Gent Cakaj po feston sot Shen Valentinin me Alex Sorosin ne Mynih

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.