Standard.al

Bylykbashi nuk kursen ironinë: E patë mbrëmë çfarë Kryeministër monstër kemi….

0

Ish-deputeti dhe kryetari i Partisë Demokratike Elbasan, Aurel Bylykbashi ka reaguar më një shënim në facebook pas paraqitjes së djeshme të kreut të qeverisë në emisionin “Opinoin”.

Ai nuk kursen ironinë në postimin e tij.

Ja postimi tij i plotë:

E pate mbreme cfare kryeminister monster kemi??!!

Oerd!! Te pergjerohem!!

Mbaroje sa me pare ate, Reformen Zgjedhore!!

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.