Standard.al

Banesa përfshihet e gjitha nga flakët në Shkodër

0

Pasditen e sotme, një banesë është përfshirë nga flakët në qytetin e Shkodrës.

Banesa e përfshirë nga flakët ndodhet në lagjen “Kiras”.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur menjëherë dhe po bëjnë të mundur shuarjen e flakëve.

Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rënies së zjarrit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.