Standard.al

Valverde ‘hedh poshtë’ Barcelonën: Titullin kampion e fiton Real Madridi, është shumë i përqëndruar…

0

Ernesto Valverde, ish-trajneri i Barcelonës, që u shkarkua nga detyra në janar ka folur për herë të parë për largimin e tij nga drejtimi i katalanasve.

“Nuk kam ndjekur shumë futboll gjatë këtyre javëve. Kam qëndruar larg. E vetmja ndeshje e plotë që kam parë ka qenë ajo mes Bilbaos dhe Barcelonën. Kush do ta fitojë titullin kampion? Reali i Madridit. është shumë i fortë dhe i përqëndruar në kampionat”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.