Standard.al

Striptisja bie nga një lartësi prej gati 6 metrash, thyen nofullën, por vazhdon të bëjë twerk

0

Një striptiste nga Dallas ka rënë nga tubi duke thyer nofullën dhe disa dhëmbë.

Por pavarësisht kësaj rënie të fortë në skenë ajo ka vazhduar të bëjë twerk.

Ajo ra nga një lartësi prej gati 6 metrash me fytyrë në dysheme gjatë performancës së saj.

Videoja e rrëzimit të saj u bë virale duke u postuar në rrjetet sociale.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.