Standard.al

“Shkodra nën terror të plotë”/ Denoncimi i frikshëm: Breshëri mes bandash, qytetarët në rrezik

0

Postimi i plotë:

Shkodra nen terror te plote!
Bresheri ne mes te bandave te partise ne qender te qytetit!

Narkopolicia bene gjasme sikur i kap!

Lexoni mesazhet e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje zoti Berisha!
Sot perseri ne lagjen Parruce banoreve dhe tregtareve ju rrezikua jeta nga bandat e Edvin Krimit. Para 40 min jane gjuajtur bandat nga makinat e tyre dhe kane rrezikuar jete njerezish. Policia ka vonuar 15 min per te vajtur ne vendngjarje me qellim qe bandat te kishin rruge te lire dhe te mos ju hynte gjembi ne kembe. Brenda dy javeve Shkodra ka perjetuar ty beteja bandash. Shkodranet jane te trembur dhe kane frike te dalin ne rruge si ne vitet 1997 ku bandat e Gramoz Ruçit terrorizuan qytetin.
Shkodranet kane disa pyetje per Edvin Mafine dhe Sander Mafine :
Kur do goditen bandat ?
Kur qytetaret do dalin te sigurte nga shtepite e tyre?
Kur do jene te sigurte bizneset nga gjobat ?
A ekziston Shkodra per ju dy ?
A ekziston OFL , SPAK , etj ne Shkoder?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.