Standard.al

Aksident i rëndë në orët e para të mëngjesit, përmbyset autobusi me udhëtarë, ka të plagosur

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Poshnje të Beratit, në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Mësohet se  një autobus është përmbysyr dhe janë plagosur dy persona, të cilët ishin pasagjerë.

Dyshimet janë se aksidenti ka ndodhur për shkak të lagështirës së madhe që ka pasur në rrugë, pas motit të përkeqësuar në orët e fundit.

Nuk dihen ende identitetet e personave të përfshirë në këtë aksident. Policia ndodhet në vendngjarja dhe po punon për të zbardhur shkaqet e plota të këtij aksidenti.

Vijon…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.