Standard.al

Me video/ PD nxjerr zbuluar Ramën: Është vetë kreu i KÇK, bashkëqeveris me krimin e organizuar

0

Partia Demokratike duke publikuar një video në Facebook, akuzon kryeministrin Rama se është kreu i KÇK-së.

Sipas selisë blu, shefi I qeverisë bashkëqeveris me krimin e organizuar, I jep atij pushtet dhe tendera ndaj dhe propaganda dhe mashtrimet publike nuk e ndryshojnë dot të vërtetën.

“Propaganda dhe mashtrimet publike nuk e ndryshojnë dot të vërtetën. Edi Rama është kreu i KÇK-së, bashkëqeveris me krimin e organizuar, i jep krimit pushtet politik, tendera, koncesione dhe pasuri publike”, shkruan PD në postimin e saj më të fundit në Facebook duke I bashkangjitur edhe një video.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.