Standard.al

Këngëtari i njohur shqiptar humb personin e veçantë, shpreh dhimbjen e tij përmes një fotoje

0

Reperi i njohur Gashi, ka humbur një person të rëndësishëm për jetën e tij.

Këtë e bëri të ditur vet autori i këngës ‘Safety’ ku me anë të një postimi në Instagram shprehu dhimbjen e tij për personin në fjalë.

“Sapo erdha në shtëpi dhe dikush me kishte shkruar se ti kishe ndërruar jetë. Ti ishte shumë e veçantë. Do t’më mungosh. Karina Pavlova, Prehu në paqe”, ka shkruar Gashi.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.