Standard.al

VIDEO/ Simptomat dhe ndjesitë e virusit CORONA

0

Coronavirus në Kinë ka vënë në alarm të gjithë botën pasi po përhapet me një shpëjtësi marramendëse, ka shënuar deri tani 81 humbje jetësh dhe 2823 raste të konfirmuara infeksioni. Shifrat vazhdojnë dhe rriten dhe jot të gjitha janë të deklaruara.

Nëse jeni të interesuar rreth siomptomave që mund të ketë ky virus dhe me sa shpejtësi mund të përparojë, regjizori Blake Ridder është kujdesur për këtë. Në një film me metrazh të shkurtër ai ka shpjeguar ditë pas ditë çdo efekt të koronavirus.

Hidhini një sy:

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.