Standard.al

Aksident fatal në aksin rrugor Shkodër-Koplik, makina përplas për vdekje kalimtaren

0

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik. Sipas të dhënave të para një automjet ka përplasur për vdekje një kalimtare.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. Nuk dihet ende identiteti i gruas që ka humbur jetën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.