Standard.al

Zyrtarizohet! Mesfushori danez: Jam i lumtur që erdha tek Interi

0

Më në fund Cristian Eriksen tek Interi! Mesfushori danez, zbarkoi në aeroportin e Linates me një fluturim privat nga Londra, i shoqëruar nga agjenti i tij, Martin Shots.

Pyetjes “në je i lumtur” i është përgjigjur shkurt “of course”, të cilat kanë qenë dhe fjalët e tij të vetme. Por kjo “sigurisht” e thënë nga danezi ka qetësuar shpirtrat e tifozëve. Ish-lojtari i Totenhemit ka kryer vizitat mjekësore në mëngjes dhe tashmë pritet vetëm firma në kontratë, që do ta veshë zikaltër deri në vitin 2024 me një pagë prej 7.5 milionë eurosh në sezon plus bonuset.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.