Standard.al

Plumb në kokë/ Ekzekutohet në rrugë 43-vjeçari shqiptar…

0

Një shqiptar 43-vjeçar është ekzekutuar në rrethinat e Romës në Itali.

Ngjarja ka ndodhur në Tufello.

Burimet policore thonë se shqiptari kishte precedentë penalë.

Ai u qëllua me plumb në kokë dhe vdiq në vend.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.