Standard.al

KUJDES: PAMJE TE RENDA/ Si dridhet pacienti i prekur nga koronavirusi…

0

KUJDES: PAMJE TE RENDA

Kjo video shqetësuese tregon se si dridhet një pacient i prekur nga koronavirusi. Sipas The Sun, videoja është bërë në Vuhan, aty ku është epiqendra e sëmundjes.

Në video shihet një grua, e cila mban kokën e pacientit që dridhet fuqishëm poshtë një batanije.

Koronavirusi mund të shkaktojë dridhje dhe kriza.

18 qytete me mbi 56 milionë banorë janë izoluar deri më tani në përpjekje për të kufizuar përhapjen e sëmundjes.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.