Standard.al

VIDEOLAJM/ Hajduti ngec brenda në dyqanin që po vidhte…

0

Një hajdut ngeci në një dyqan celularësh në Kanada.

Ai nuk mund të dilte nga gardhi i sigurisë. Në panik dhe me sinjalin e alarmit të ndezur, ai nuk dinte se çfarë të bënte.

Pronarja e dyqanit tha se ishte komike të shihje pamjet.

Në mëngjes, hajdutit iu vunë prangat.

Policia tha se 38-vjeçari u arrestua në vendin e ngjarjes dhe ndaj tij mund të ngrihet padi.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.