Standard.al

Presidenti Meta u shpreh mirënjohjen dy ambasadorëve të parë të Izraelit që shërbyen në Shqipëri

0

Presidenti i Republikës Ilir Meta nepermjet nje postimi ne Facebook ka ndare me ndjekesit e tij disa momente në Jeruzalem nga takimi me dy ambasadorët e parë të Izraelit që shërbyen në Shqipëri, David Cohen dhe Boaz Rodkin.

Postimi i plote

Kënaqësi të takoja në Jeruzalem dy ambasadorët e parë të Izraelit që shërbyen në Shqipëri, David Cohen dhe Boaz Rodkin. Përkushtimi i tyre për forcimin e marrëdhënieve mes dy vendeve e popujve tanë vazhdon.
Mirënjohje për promovimin që i bëjnë Shqipërisë. 🇦🇱🤝🇮🇱

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.