Standard.al

Kavajë: Vdes në shtëpi foshnja 2 muajshe, pritet autopsia

0

Një foshnjë një muaj e gjysmë është dërguar e pa jetë mëngjesin e sotëm në spitalin e Kavajës.

Burimet thanë se foshnja ka ndërruar jetë në shtëpinë e familjes në fshatin Bago në orët e para të mëngjesit dhe më pas prindërit janë paraqitur në spital për të marrë skedën e vdekjes.

Por mjeku i familjes, nuk e ka lëshuar dokumentin pa mësuar shkakun e vdekjes.

Ndaj foshnja është dërguar në Morgun e Durrësit për Autopsi për të nxjerrë shkakun zyrtar të vdekjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.