Standard.al

Trump i poston foton e ‘sikletshme’ Obamës/ Habit me postimin e tij…

0

Presidenti Donald Trump i ka habitur të gjithë me një postim që ka ndarë në rrjetet sociale, ku shihet Barack Obama duke e spiunuar në kullën e tij.

Trump postoi imazhin, i cili tregon se Obama po përdor një palë dylbi për të parë presidentin ndërsa ishte varur jashtë dritares së tij në kullën ‘’Trump Tower’’, pa shtuar asnjë koment më shumë.

Fotografia e cila është një photoshop, duket se daton në fillim të vitit 2017 rreth kohës kur presidenti bëri pretendimin se Obama kishte “përgjuar” Kullën Trump gjatë zgjedhjeve të 2016-ës, kur ai arriti të merrte drejtimin e Shtëpisë së Bardhë.

Komentet në foton e Trump kanë qenë të shumta, ndërsa duket se dhe publiku amerikan ka qendrime të dyzuara, pasi një pjesë e mirë e qendrimeve kanë qenë në favor të Obamës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.