Standard.al

Korçari i famshëm me një poezi për Lefterin: Kapur si i dhjeri, të gjithë të droguar…

0

Pamjet ku kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla shikohet duke pirë kokainë kanë bërë xhiron e rrjetit këto ditë.

Edhe korçari i famshëm Ilir Vrenozi i ka kushtuar një poezi Lefterit dhe Edi Ramës.

Ja dhe ky i radhës

Një Lefter …Lefteri

Një guerrils i Ramës

Kapur si i dhjeri

Të gjithë të droguar

Edhe kriminela

Po ku kanë qëlluar

Një kazan me plehra

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.