Standard.al

“Hyp se të vrava, zbrit se të vrava”, qytetari bën thirrje: Shtet banditësh, më kërcënuan të tërhiqja denoncimin

0

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook një tjetër denoncim nga një qytetar, i cili thotë se është kërcënuar të tërheq denoncimin e dërguar te ‘Komisariati Dixhital’.

Postimi i plotë: 

Njihuni me pengmarrjen e zyrtareve!

Lexoni mesazhi e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Z Berisha para ca kohesh bera nje denancim ne komisariatin dixhatal me emer e mbiemer pas denancimit me mori ish OPGJ ne telefon i cili aktualisht esht nen Hetim per faforizimin e ndertimeve pa leje duke me kercenuar se te terhicja Denancimin dhe duke me mesuar menyren e terhecjes qe ti dergoja nje mesazh tjeter Komandatit se u moren Masa dmth me genjyer i detyruar keshtu veprova por sot keto pergjime kan dal sheshit i gjidh ky mesazhi esht per te treguar se si po jetojm midis frikes per te drejtat tona nga ky shtet banditesh cfar te bej ju lutem sepse sdim si te veprojm
Hyp se te Vrava Zbrit Se te Vrava

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.