Standard.al

Horror para parlamentit, vetëvritet me armë zjarri 50-vjeçari

0

Ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme.

Një 50-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri para godinës së parlamentit serb në Beograd.

Viktima mësohet se e ka qëlluar veten me një plumb në gojë në shkallët e parlamentit, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia ka rrethuar zonën, ndërsa trupi i pajetë u transportua drejt morgut me autoabulancë.

Grupi hetimor po mbledh provat në vendngjarje për të përcaktuar shkaqet dhe rrethanat e incidentit të rëndë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.