Standard.al

Aktorja shqiptare rrëfen momentet e vështira që ka kaluar, teksa djali i saj hyri në operacion…

0

Dy muaj më parë, djali i , Almeda Abazit, Efehan duhet ti nënshtrohej një ndërhyrje kirurgjikale për shkak të një kisti. Për këtë, Almeda ka folur publikisht në një emision turk, ku nuk arriti të përmbante lotët.

“Kalova ditë shumë, shumë të vështira. Kishte një kist, unë nuk e dija që edhe bebeve mund t’i ndodhte. Vura re një ënjtje, thashë me vete ‘Çfarë është kjo?’ dhe ia tregova Tolgës. Më thonin nuk është asgjë, por mua më ngeli mendja aty. E çova djalin tek doktori dhe më thanë që ishte një kist i vogël. U shokova! Doktori tha që nuk është shumë e rëndësishme, me një operacion e heqim. Operacion thashë? Ai është akoma i vogël”, tregoi Almeda.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.