Standard.al

Të shtënat me armë, dalin detajet. Çifti u tentua të grabitej në vilën e tyre, mbetën të plagosur

0

 

Plagosja e mbrëmjes së sotme, e ndodhur në zonën e Alliasit në Tiranës ka qenë për shkak të një grabitjeje që është tentuar në banesën e çiftit bashkëshortor.

Disa grabitës me maska dhe me armë hynë në vilën e tyre, duke i lënë të dy të plagosur.

Sipas asaj që raporton News 24, disa persona të paidentifikuar hynë në vilën e personave të cilët kanë në pronësi edhe një furrë buke.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.