Standard.al

Të shtëna me armë në Tiranë, plagosen një burrë dhe një grua

0

Një burrë dhe një grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Njazi Meka’. Nuk dihet identiteti i tyre dhe as shkaku i plagosjes.

Lajmi në përditësim….

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.