Standard.al

FOTO/ Ngrica dhe borë në veri të vendit, ja si paraqitet situata në akset rrugore

0

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon qytetarët lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht.

“Përditë Punë. Fushë Arrëz-Kukës dhe Pukë-Fushë Arrëz. Rruga e pastruar dhe qarkullimi vazhdon normalisht. Udhëtoni të Sigurt”, shkruan ARRSH në postimin e saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.