Standard.al

E fshehën lidhjen e tyre për disa vjet, Flori Mumajesi “zbulon” gjithçka me këtë foto krah Liberta Spahiut

0

Këngëtari i mirënjohur dhe kantautori, Flori Mumajesi është një prej artistëve më të dashur për publikun shqiptar, dhe një emër mjaft i përfolur për lidhjen e tij me moderatoren e njohur kosovare Liberta Spahiu.

Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar në lidhje me këtë çështje që është bërë kryefjala e mediave rozë.

Ndonëse ata s’kanë reaguar dhe e mohojnë se ka diçka më shumë se miq mes tyre, por takimet dhe postimet nëpër rrjetet sociale kanë treguar të kundërtën.

Liberta ka organizuar një festë për 35-vjetorin e saj të lindjes dhe mes gjithë të ftuarave ka qenë edhe Flori Mumajesi.

Ndërkohë është vënë re se gjatë festës Flori Mumajesi ka kërcyer me Libertën, ku nga fotot ata janë shfaqur shumë të lumtur krah njëri tjetrit.

Ndonëse e kanë mbajtur të fshehtë për kaq kohë , por ky “kërcim dashurie” në ditëlindjen e Libertës nënkupton se dyshja janë bashkë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.