Standard.al

Foto që të emocionojnë/ Barack Obama dedikim të veçantë për të shoqen: Në çdo skenë, ti je ylli im…

0

Një ndër politikanët më të dashur jo vetëm në Amerikë por dhe më tej, është i veçantë për sinqeritetin dhe spontanitetin e tij me publikun.

Barack Obama së fundmi i ka bërë një surprizë të bukur bashkëshortes së tij për 56-vjetorin e lindjes, teksa e ka uruar publikisht.

Bashkangjitur urimit ai ka postuar edhe disa foto, ku shihet duke e puthur nënën e dy fëmijëve të tij.

“Në çdo skenë, ti je ylli im”, është ky mesazhi që ish-presidenti i ka dedikuar të shoqes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.