Standard.al

Babai i Meghan, kundër saj në gjyq…

0

Meghan MarkleEdhe babai i del kundër Meghanit.Bota është tepër kurioze të dijë se çfarë do të bëhet në të ardhmen me Meghan Markle dhe Princ Harry tashmë që ata hoqën dorë nga titujt mbretërorë.

Mirepo duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë për Meghan pas heqjes dorë nga mbretëria, transmeton lapsi.Mediat e huaja raportojnë se babai i saj, do të dëshmojë kundër saj në gjyq. Babai i Meghan do jetë palë e medias angleze ndaj të cilës Dukesha ka ngritur padi për shkelje të privatësisë, të drejtave të autorit dhe mbrojtjes së të dhënave.

Kujtojmë se Meghan vitin e kaluar ngriti një padi kundër “Mail” për publikimin në mënyrë të paligjshme të një prej letrave të saj private me të atin.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.