Standard.al

Shembet parku i lojërave, bie mbi parkingun nëntokësor

0

Një park lojërash për fëmijë u shemb, në orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne. Kjo bëri që shembjet të zënë poshtë një parking nëntokësor në Santander, në veri të Spanjës. Fatmirësisht nga shembja nuk pati viktima dhe të lënduar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.