Standard.al

Berisha nxjerr denoncimin “bombë”: Burri i drejtoreshës shtypi dy viktima…

0

Ish kryeministri Sali Berisha përmes një reagimi në Facebook ka bere publik denoncimin e qytetarit. Ai shprehet se bashkejetuesi i drejtoreshes se spitalit Elbasan beri copa me makine ne aksin Korce -Pogradec para nje viti.

Postimi i plote

Burri i drejtoreshes shtypi dy viktima!
E kaloi pa i hyre gjembi ne kembe!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Doktor pershendetje.jam nje person i aferm i dy viktimave qe bashkejetuesi i drejtoreshes se spitalit Elbasan beri copa me makine ne aksin Korce -Pogradec para nje viti.vendosa te shkruaj se po shoh me syte e mi se si blehen dy kufoma por me para te vjedhura sepse kam mare vesh qe drejtoresha qenka shum e famshme ne qytetin e Elbasanit per marrje rryshfeti ne kembim te vendeve te punes ne spital.burri i drejtoreshes ishte i dehur kur beri copash dy njerez te pafajshem.me kerce nime e para tek familjaret e tjerë dhe me miq politikane drejtoresha arriti ta mbylle kte ceshtje pas asnje dite burg…ky eshte shteti ,prokuroria dhe vetingu…te lutem publikoje por anonim sepse nuk kemi perkrahje te perballemi me kta mafioze….te uroj shendet doktor.gezuar festat

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.