Standard.al

Horoskopi i të premtes/ Shenjat që do kalojnë një ditë shumë të trazuar

0

Dashi-Dite shume e veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Marsi do provokojnë fantazinë dhe pasionin ndërmjet jush. Shfrytëzoni çdo sekonde. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare dhe asgjë me shume sesa aq. Gjithsesi do ndihen mire. Ne planin financiar do realizoni projekte interesante te cilat do e stabilizojnë situatën.

Demi-Duhet me patjetër ta largoni rutinën nga jeta ne çift gjate kësaj dite sepse përndryshe situata mund te behet edhe me delikate. Beqaret do fillojnë një etape te re akoma me te bukur nga ajo qe kane kaluar. Shume gjera do jene me ndryshe sot. Ne planin financiar situata do jete goxha e ekuilibruar. Kjo do iu japë mundësinë atyre qe kane borxhe t’i shlyejnë sa me pare.

Binjaket-Beqaret do fillojnë aventura shume interesante te cilat mund te shkojnë edhe me gjate sesa ata mendonin. Te dashuruarit nga ana tjetër do vendosin pak distance me njeri-tjetrin dhe asgjë nuk do shkoje si e kishin planifikuar. Ne planin financiar do jeni te matur dhe te kujdesshëm. Për këtë arsye gjendja do vazhdoje te jete e mire dhe pa probleme.

Gaforrja-Do afroheni edhe me shume me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do e keni me te lehte te flisni për gjithçka me te. Edhe ata qe kane pasur një ftohje do afrohen me shume me njeri-tjetrin. Beqaret do kërkojnë një person te pashëm, te tjerat nuk do ju interesojnë dhe aq. Urani do ju ndihmoje ta përmirësoni situatën financiare pas një periudhe mjaft delikate.

Luani-Dita e sotme do jete paksa e ndërlikuar për jetën sentimentale te çifteve. Do iu kushtoni vetëm rëndësi ndjenjave dhe dëshirave tuaja, duke e lënë pas dore tjetrin. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim te veçante. Ne planin financiar duhet te tregoheni sa me te matur sepse gjendja nuk është aspak e mire për te bere çmenduri.

Virgjeresha- Dite goxha e mire kjo e sotmja për personat qe janë ne një lidhje. Nuk do ketë asnjë rrezik për konflikte apo për hatërmbetje. Beqaret do jene ne humor te mire dhe gati te bëjnë edhe çmenduri vetëm për te gjetur personin e përshtatshëm. Gjendja e te ardhura do vije duke u përmirësuar lehte. Gjithsesi kjo nuk di te thotë qe ju menjëherë te shtoni shpenzimet.

Peshorja-Jeta juaj ne cift do jete mjaft e trazuar sot. Asgjë nuk do shkoje si e kishit menduar dhe kjo do ju mërzitë pa mase. Beqaret do vazhdojnë te ëndërrojnë për princin e kaltër te cilin as sot nuk kane për ta takuar. Do ketë ftesa, por nuk do i joshin aspak. Financat nuk do kenë as me te voglin problem. Mund te kryeni pa frike shpenzimet e domosdoshme.

Akrepi-Do zbuloni një ane tjetër te partnerit tuaj sot e cila do ju pëlqejë tej mase. Do e dashuroni me pasion atë dhe do ndiheni krenare qe e keni ne krah. Beqaret do verbohen nga dikush dhe pa e njohur mire do pranojnë te fillojnë një lidhje. Dielli dhe Merkuri do ju ndihmojnë t’i menaxhoni si duhet te ardhurat. Gjendja do vije duke u përmirësuar.

Shigjetari-Do i jepni me shume prioritet se kurrë jetës suaj ne çift gjate kësaj dite. Çdo moment qe ta keni te lire do e shfrytëzoni duke qëndruar pranë atij qe dashuroni. Beqaret duhet te bëjnë edhe pak me shume durim qe te gjejnë personin e duhur. Ne planin financiar do jeni te organizuar dhe mjaft te kujdesshëm. Shmangni shpenzimet e panevojshme.

Bricjapi-Dite e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do shkoje ashtu si e kishit menduar, por te paktën mundohuni te mos e teproni me fjalët. Beqaret do jene te fiksuar pas gjesteve te personave dhe asnjeri nga ata qe do takojnë nuk do ua mbushe mendjen. Për financat do jete dite me shume fat. Do ndiheni te qete kur te shpenzoni.

Ujori-Dite shume pozitive dhe e këndshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh mire me partnerin tuaj dhe do i sqaroni edhe problemet e vogla. Beqaret do bëjnë shume përpjekje për ta gjetur princin e kaltër dhe ne fund te ditës do ja dalin mbanë. Ne planin financiar duhet te tregoheni te arsyeshëm dhe te mos kryeni asnjë shpenzim te pamenduar.

Peshqit-Debatet dhe mosmarrëveshjet ne çift do shtohen edhe me shume gjate kësaj dite. Te dy do jeni strikte, kokëfortë dhe nuk do bëni asnjë tolerim. Nëse vazhdoni kështu lidhja do marre tatëpjetën. Beqaret do përfitojnë nga çdo ftese qe do ju behet për te filluar një lidhje te qëndrueshme. Mundësitë do jene te mira. Paratë nuk do jene shume te mira. Kujdes me shpenzimet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.