Standard.al

VIDEO/ Grabitje në zemër të Tiranës. Ja çfarë po ndodh te ‘Komuna e Parisit’…

0

Pak minuta më parë, në zonën e Komunës së Parisit, është grabitur një nga degët e një prej institucioneve financiare në vend.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, por nuk dihet ende shuma e grabitur dhe personat e përfshirë në të.

Lajm në vazhdim…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.