Standard.al

Pa reshje dhe me temperatura nën zero/ Si nis 2020 në Shqipëri

0

Parashikimi për nesër, e mërkurë 1 Janar 2020, sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM

RESHJET

Nesër (e mërkurë, dt.01), nuk priten reshje. 

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt.01) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 4 / 14 °C

në vendet e ulëta: 1 / 11 °C

në vendet malore: -1 / 7 °C

ERA

Nesër (e mërkurë, dt.01) era do të fryjë e lehtë deri mesatare.

 

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.