Standard.al

Juventus “djeg” Interin në merkato, blen mesfushorin dhe “tërbon” Antonio Conte

0

Dukej se ishte shumë pranë Inter, por në të vërtetë, Dejan Kulusevski mund të veshë shumë shpejt fanelën e Juventus. “Zonja e Vjetër” ka mundur zikaltërit në merkato, duke arritur më parë marrëveshjen me Atalantën, klubin që ka në pronësi kartonin e mesfushorit që luan I huazuar te Parma.

184703897 9e93da0e E9dc 4abe B7f0 Ca881670158d

Mediat italiane bëjnë të ditur se kampionët në fuqi të Serie A janë shprehur të gatshëm të paguajnë 35 milion euro menjëherë si dhe një bonus që e rrit këtë shifër deri në 44 milion euro.

Punti Difesa Tiri Con Conte Il Pil Dellinter è Sempre

Përpara këtyre numrave, Inter është dorëzuar, por sipas mediave përtej Adriatikut, “goditja” e Juventus ka tërbuar trajnerin zikaltër Antonio Conte.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.