Standard.al

FOTO/ Pa make-up dhe me bikini, Bebe Rexha ekspozon të pasmet bombastike

0

Mesa duket Bebe Rexha ka vendosur të festojë festat e fundvitit në një vend tropikal, me det dhe rërë dhe jo në një vend që mbulohet nga e ftohta dhe nga bora.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa foto nga vendi ku po i shijon pushimet.

Bebe shihet pa make-up dhe vetëm me rrobabanjo, duke na treguar format perfekte trupore. Në një nga këto foto ajo ka ekspozuar më shumë sesa të pasmet bombastike.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.