Standard.al

VIDEO/ Futbollisti befason të dashurën në mesin e fushës, i propozon martesë

0

Propozim për martesë pas fitores 6-0. Është ky skenari i realizuar nga portieri turk, Arslan Uluhan, i cili ka vendosur të kurorëzojë në martesë dashurinë me bukuroshen, Melisa Yildiz.

Gjithçka ndodhi në ndeshjen e Ligave Inferiore në Turqi, mes Orduspor 1967 dhe Persembespor. Pasi përshëndeti tifozët, Uluhan shkoi në tribunë pranë Melisa Stars dhe e ftoi që të zbriste në fushën e blertë për të bërë më pas suprizën interesante.

Gjunjëzimi para të dashurës së tij dhe Arslan bën një propozim për martesë. Mesila iu përgjigj pozitivisht propozimit të partnerit të sa, duke marrë duartrokitjet e futbollistëve dhe tifozëve që ndodheshin në stadium.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.