Standard.al

Meta: Fyerjet e Ramës ndaj liderve politikë të Kosovës, janë të papranueshme

0

Iftuar në Oranews Presidenti Meta është shprehur se fyerjet që Rama ka bërë kundrejtë politikanëve të Kosovës janë të papranueshme.

Fyerjet e ketij individi ndaj liderve politike te Kosoves jane totalisht te papranueshme. Ti nuk mund te hash dreka e darka me udheheqesit e Serbise dhe nga ana tjeter te fyesh politikanet e Kosoves. Sa u perket akuzave te Rames ndaj Ramushit, nuk me shqetesojne sepse te gjithe e dine se ai te vertetat e tij i ka mbrojtur ne cdo nive. Rama nuk mund te eksportoje konfliktet e brendshme ne Kosove.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.