Standard.al

VIDEO/ Bardhi akuza të ashpra Artan Gjermenit: Vettingu do ta nxjerr zbuluar, anëtarin e “Bandës së Lushnjes”

0

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi ka hedhur akuza të ashpra ndaj gjyqtarit Artan Gjermeni që dënoi ish-deputetin Ervin Salianji.

‘Sapo të nisë vettingu ndaj këtij gjyqtari ju do të shikoni se ky gjyqtar, Artan Gjermeni është anëtar i Bandës së Lushnjes.

Sot është bashkuar banda e Xhafajve dhe ajo e Lushnjes për të dënuar ish-deputetin e opozitës.

Këto dy banda kanë bashkëpunuar edhe më parë, duke trafikuar drogë në jugun e Shqipërisë’ tha ndër të tjera Gazmend Bardhi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.