Standard.al

VIDEO/ Ja ç’ndodhi sot në Tiranë, i moshuari bie nga pallati por e mbron…

0

Jetëgjati nuk bëhet kurrë jetëshkurtër. Kjo fjalë e urtë popullore vlen më së shumti për rastin.

Një i moshuar ka rënë nga pallati në zonën e Astirit në Tiranë, ngjarje e ndodhur rreth orës 15:00, por për fat të mirë nuk ka pësuar dëmtime serioze.

Siç duket në videon e publikuar nga Abc News, i moshuari ka qenë me fat pasi ka rënë mbi një tendë, çka i ka shpëtuar edhe jetën.

Ai duket i vetëdijshëm dhe pa probleme të mëdha, ndërsa policia bën me dije se fill pas ngjarjes i moshuari është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.