Standard.al

FOTO/ Censura ndaj medias, shpërthen rrjeti nga memet me Ramën

0

Ditën e mërkurë, ora 09:30, komuniteti i gazetarëve do të protestojnë para godinës së Parlamentit kundër nismës ligjore të qeverisë, e njohur gjerësisht si “Paketa anti-shpifje”.

Por protestës së tyre i janë bashkuar edhe qytetarët, të cilët përmes postimit të memeve në rrjetet sociale mbështesin kauzën e tyre dhe sulmojnë kreun e qeverisë, Edi Rama.

Ja disa prej tyre:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.