Standard.al

VIDEO/ Thjesht i magjishëm! Mos e humbisni klasin e ish mesfushorit të Barcelonës

0

Bayerni po shkatërron 6-1 Werder Bremen-in në “Allianz Arena”

Duket se kjo është nata e ish mesfushorit të Liverpoolit dhe Barcelonës, Philippe Coutinho.

Pasi barazoi gjithçka në minutën e 45’, Coutinho shënoi për 3-1 në minutën e 63’, ndërsa golin tjetër e ka shënuar Robert Lewandowski në fund të pjesës së parë.

Coutinho shënoi gol mjaft të bukur me parabolë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.