Standard.al

Shqiptari e pëson keq nga nervoziteti, ja ku i kishte fshehur dozat e drogës…

0

Një burrë 31 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia italiane në akuzën e mbajtjes dhe shpërndarjes së lëndëve narkotike, pasi u kap në mënyrë surprizuese me një paketë cigare ku kishte fshehur dozat e kokainës.

Shqiptari sipas medias vendase i kishte fshehur dozat në filtrat e cigares.

Shqiptari është pikasurn në Porta Xhenova ndërsa gjendej në brendësi të një bari.

Në dyshime prej lëvizjeve të tij nervoze, policët vendosën ta kontrollonin, ndërsa ky i fundit i ka paraquitur dokumenta false

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.