Standard.al

‘Dua të falenderoj Markun që besoi tek unë’ : Rudina Dembacaj fotografohet me ish deputetin…

0

Rudina Dembacaj pranoi për herë të parë se është drejt divorcit me bashkëshortin e saj Aleks, prej muajit qershor.

“Kemi hapur një padi që në qershor. Po është e vërtetë dhe ne jemi në proces divorci. Unë dhe Aleksi kemi një mrekulli që quhet Viktoria, por është e vërtetë që po divorcohemi”, është shprehur Rudina.

Image

Pas divorcit Rudina u vendos sërish në qëndër të mediave rozë pas thashethemeve se ajo është në një lidhje me ish-deputetin, Mark Frrokun.

Ky thashethem lindi pas hapjes së lokalit të saj ku Rudina gjatë inagurimit u shpreh:

“Si fillim dua të falenderoj Markun që besoi tek unë” ishin fjalët e moderatores që nxitën thashethemin.

Mirëpo së fundmi dyshja janë fotografuar bashkë.

“Panorama plus” ka siguruar foto të çiftit ku ata shfaqen ulur pranë njëri-tjetrit në restorantin e Rudinës.

Se janë miq apo të dashur kjo pritet të zbulohet kur vetë aktorja të flas vetë.

ImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.